Motywacja

Poznaj nas

” Pracując przez wiele lat z klientem indywidualnym , często słuchałem historii o nie zadowolonych ludziach którzy  opowiadali mi o swoim  problemach związanych z budową , remontem czy termomodernizacją.” Trudno dziś znaleźć dobrego wykonawcę nawet z polecenia. Firma powstała z myślą o klientach którzy chcą inwestować w swoje gospodarstwo domowe i szukają godnego wykonawcy . Cechuje nas kompleksowość , terminowość oraz rzetelność i zaangażowanie w zlecenia . Z nami klient będzie zadowolony , bo robimy – ” jak u siebie ” . Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś , zaproś nas do siebie , doradzimy , wytłumaczymy , zainspirujemy ,przeszkolimy . Chętnie podzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z naszymi klientami

„Mam energie”  powstała na wieloletnim doświadczeniu właściciela w pracy z klientami 

Przez wiele lat współpracował z firmami oferującymi usługi i produkty , jednak zawsze firmy okazywały się obiecywać więcej,  niż mogą zaoferować w rzeczywistości  Właśnie dlatego Pan Kacper Sam postanowił otworzyć firmę  i zadbać o swoich klientów najlepiej jak potrafi . Dzięki znajomości dylematów z jakimi się borykają ludzie  przed wyborem firmy . Doradzamy w całym procesie wyboru wykonawcy oraz realizacji inwestycji. Dla każdego  przygotujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb . Z doświadczeniem nabywa kompetencje takie jak : G I i G II oraz 

 

Poznająć branże  OZE Fotowoltaiika  i OZE pompy ciepła 

To właśnie właściciel ma wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w dziedzinie w jakiej prosperuje firma co pozwala na jeszcze zgrabniejsze oraz z pełnym zrozumieniem  zarządzanie obsługą klienta (zrozumiany klient =  zadowolony klient)

Oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny OZE  (montaż i doradztwo)

Fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, kocioł na pelet, kocioł zgazowujący drewno,

Mamy energie zmienić wszystkim nieefektywne źródło ciepła na Najlepsze rozwiązanie na rynku indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnego klienta .

Możesz rozłożyć wszystkie lub część kosztów   na płatność ratalną w stałej niskiej stopie procentowej.

Termomodernizacja czeka 75% domów jednorodzinnych w całej polsce , są miejsca w których bez naszej pomocy ludzie nie poznali by możliwości jakie nam dziś dają odnawialne źródła energii.

Współpracujemy również w innych dziedzinach budownictwa  z wieloma regionalnymi firmami , fachowo i kompleksowo wykonamy :

– Ocieplenie i elewacje , ocieplenie dachów Pianą PUR , Wymianę okien i drzwi, Kostkę brukową i podbudowy terenu,

Remonty domów i mieszkań .

Zadzwoń lub Napisz do MNIE 

HERSZT Kacper Krzciuk ,

nip- 661-235-18-11 ; 692-058-147